Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica

Kolędy 2018/2019

DZIEŃ

ULICA

MINISTRANT I

MINISTRANT II

02.12.2018r.

I. AK 16  (od początku)

S.Szady

W.Szady

II. AK 16  (od końca)

K.Basan

W.Molitor

III. AK 22

R.Sojski

W.Siwy

08.12.2018r.

I. AK 14  (od początku)

M.Sobański

S.Sojski

II. AK 14  (od nr 61 do 36)

K.Łuczak

J.Zalewski

III. AK 14  (od końca)

G.Ignasiak

M.Pilśniak

09.12.2018r.

I. AK 12  (od początku)

P.Szufla

K.Kaim

II. AK 12  (od końca)

J.Siwy

E.Haida

III.AK 4  (od początku)

B.Szmidt

K.Siwy

15.12.2018r.

I. AK 10  (od początku)

Maciej Lubas

A.Mickiewicz

II.AK 10  (od końca)

Michał Sojski

Kamil Rode

III. AK 8  (od początku)

S.Rode

S.Daniel

16.12.2018r.

I. AK 2  (od początku)

M.Bagiński

T.Janik

II. AK 3  (od początku)

R.Sojski

O.Kawczyk

III. AK 8  (od początku) i Górna 14

B.Szmidt

S.Górny

27.12.2018r.

I. AK 5  (od początku)

K.Malcher

M.Górny

II. Solskiego (od początku)

S.Szady

P.Stolka

III. Solskiego (od końca nr parzyste)

M.Sojski

W.Szady

IV.  Solskiego (od końca nr parzyste)

K.Łysik

J.Zalewski

28.12.2018r.

I.  AK 7  (od początku)

M.Przybylok

E.Samol

II.  Górna, Prusa (od początku) i Ściegiennego

S.Szady

K.Basan

III. Husarska i Ściegiennego

B.Maradziński

P.Stolka

IV. Rowickiego (od początku)

M.Bagiński

O.Kawczyk

29.12.2018r.

I. Grabowa nr 1

S.Rode

S.Szady

II. Grabowa pętla w prawo (od 20)

F.Hilgner

R.Knop

III. Grabowa od 33 i Kossaka

B.Maradziński

S.Daniel

IV.  Strzybnicka 2 (od końca)

Michał Sojski

P. Szufla

30.12.2018r.

I. Karłowicza (od początku nr 4), Hagera, Dębowa

B.Grała

K.Siwy

II. Pionierska (od początku)

K.Łysik

A.Lubosz

III. Pionierska (od końca)

P.Śliwiński

M.Maligłówka

IV. Strawińskiego (od początku)

B.Maradziński

Michał Lubas

02.01.2019r.

I. Sudecka, Pułaskiego i Jagiellońska

Maciej Lubas

F.Cichaszek

II. Kraszewskiego i Pułaskiego (od końca)

S.Michulec

M.Mateja

III. Kombatantów (od początku), Proletariacka

R.Knop

S.Kupiecki

IV. Strzybnicka 1 i  4 (od końca)

D.Ziółko

J.Wermiński

03.01.2019r.

I. Grzybowa nieparzyste (od początku)

S.Rode

M.Przybylok

II. Grzybowa nieparzyste (od końca)

W.Wydra

T.Parusel

III. Grzybowa parzyste (od końca)

M.Sobański

Michał Lubas

IV. Strzybnicka 10 (od końca)

R.Lubosz

F.Cichaszek

04.01.2019r.

I. Strzybnicka 8 (od początku)

K.Łysik

S.Daniel

II. Strzybnicka 8 (od końca)

S.Michulec

O.Korpok

III. Strzybnicka 6 (od początku)

P.Szufla

J.Zalewski

IV. Strzybnicka 6 (od końca)

J.Siwy

M.Sobański

05.01.2019r.

I. Kościelna (od początku)

K.Basan

K.Kaim

II. Kościelna (od końca)

T.Janik

B.Grała

III. Osieckiej i Kuncewiczowej (od końca)

B.Maradziński

M.Jochemczyk

IV.  Kościelna 65,67,69 (od końca)

B.Szmidt

S.Daniel

06.01.2019r.

I. A. Zawiszy (od końca)

R.Sojski

W.Siwy

II. Komuny Paryskiej (od początku)

S.Kupiecki

W.Szady

III. Zagórska 91 (od końca)

S.Szady

M.Jochemczyk

07.01.2019r.

I. Zagórska 149 i od 156

Maciej Lubas

R.Lubosz

II. Zagórska od 137, Zwarta i Wiślana

D.Ziółko

K.Łuczak

III. Zagórska od 99 i Dymarska

K.Rode

A.Lubosz

08.01.2019r.

I. Zagórska 89 (od początku)

B.Szmidt

F.Cichaszek

II. Zagórska 92,94,96,93 i 87

S.Sojski

E.Haida

III.  Zagórska 97 i 95 (od początku)

P.Śliwiński

W.Szady

10.01.2019r.

I. Zagórska od 7 do 59

M.Przybylok

A.Mickiewicz

II. Majakowskiego i 11 Listopada

W.Wydra

S.Górny

III. Pustki, Zagórska od 2 do 74

M.Bagiński

P.Stolka

11.01.2019r.

I. Zagórska 86, Lotników (od początku),  Przemysłowa, Batalionów Ch.

S.Michulec

K.Kaim

II. Racławicka (od końca)

M.Pilśniak

K.Siwy

III. Sorychty (od początku)

J.Siwy

A.Mickiewicz

12.01.2019r.

I. Powstańców W. 148 do spotkania

B.Maradziński

R.Wolko

II. Powstańców W. 2 do spotkania

S.Kupiecki

W.Siwy

III. Powstańców W. od 145 do 115, Laryszowska

R.Sojski

P.Stolka

13.01.2019r.

I. Powstańców W. od nr 1

W.Kandziora

S.Rode

II. Powstańców W. od nr 109, Piaseczna, Dzierżona

K.Rode

G.Ignasiak

III. Starowapienna od ( nr 54 ) i Tuwima (od końca)

S.Michulec

E.Haida

14.01.2019r.

I.  Sempołowskiej (od początku) i Łowna 1,1b,2 i 6

M.Bagiński

T.Janik

II.  Sempołowskiej (od końca)

K.Łysik

K.Kaim

III. Płóciennika i Paderewskiego

P.Śliwiński

F.Cichaszek

15.01.2019r.

I.  Szymanowskiego (od końca)

M.Sobański

M.Górny

II.  Szymanowskiego (od początku) i Łowna 9

D.Ziółko

M.Maligłówka

III. Czołgistów (od początku)

S.Kupiecki

M.Jochemczyk

17.01.2019r.

I. Tołstoja (od początku), Piotra Guzy, Lubosza

M.Pilśniak

M.Jochemczyk

II. Tołstoja (od początku numery parzyste)

J.Siwy

T.Parusel

III. Tołstoja od końca

Michał Lubas

K.Siwy

18.01.2019r.

I. Starowapienna (od początku)

S.Rode

S.Kupiecki

II. Starowapienna (od końca numery parzyste)

K.Łysik

A.Lubosz

III. Starowapienna (od końca numery nieparzyste)

W.Wydra

J.Wermiński

19.01.2019r.

I. Liściasta i Polarna (od początku)

D.Ziółko

T.Parusel

II. Polarna (od końca), Gwiezdna i Iglasta

S.Daniel

M.Mateja

III. Kolęda dodatkowa

W.Molitor

W.Siwy