Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy

Odwiedziny duszpasterskie 2017/18

 

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH

2017/2018

3.12.2017 r.

niedziela

14.30

I. Zagórska 89 (od końca)

II. Zagórska 92,94,96,93 i 87

III. Zagórska 97 i 95 (od końca)

9.12.2017 r.

sobota

14.00

I. Zagórska 91 (od końca)

II. Osieckiej i Kuncewiczowej (od końca)

III. Kościelna 65, 67, 69 (od końca)

10.12.2017 r.

niedziela

14.30

I. Strzybnicka 6 (od początku)

II. Strzybnicka 6 (od końca)

od g. 16.00. III. Strzybnicka 1 i 4 (od końca)

16.12.2017 r.

sobota

14.00

I. Strzybnicka 8 (od początku)

II. Strzybnicka 8 (od końca)

III. Strzybnicka 10 (od końca)

17.12.2017 r.

niedziela

14.30

I. Strzybnicka 2 (od końca)

II. AK 16 (od początku)

III. AK 16 (od końca)

27.12.2017 r.

środa

15.00

I. AK 2 (od końca)

II. AK 3 (od końca)

III. AK 8 (od końca)

28.12.2017 r.

czwartek

15.00

I. AK 5 (od końca)

II. AK 6 (od końca) i od 18:00 AK 22

III. AK 7 (od końca)

29.12.2017 r.

piątek

15.00

I. AK 10 (od końca)

II. AK 12 (od początku)

III. AK 12 (od końca)

30.12.2017 r.

sobota

14.00

I. AK 14 (od początku)

II. AK 14 (od końca)

III. AK 4 (od końca)

2.01.2018 r.

wtorek
15.00

I Tołstoja (od początku)

II Tołstoja (nr 109 – od ul. Liściastej)

III Tołstoja od końca i Liściasta

IV Czołgistów (od początku)

3.01.2018 r.

środa

15.00

I. Szymanowskiego (od końca)

II. Szymanowskiego (od początku) i Łowna 9

III. Racławicka (od końca)

IV. Sorychty (od początku)

4.01.2018 r.

czwartek

15.00

I. Starowapienna (od początku)

II. Starowapienna (od końca numery parzyste)

III. Starowapienna (od końca numery nieparzyste)

IV. Zagórska 86, Lotników (od początku), Przemysłowa, Batalionów Chłopskich

5.01.2018 r.

piątek

15.00

I. Powstańców W. od nr 1

II. Powstańców W. od nr 109, Piaseczna, Dzierżona

III. Starowapienna od ( nr 54 ) i Tuwima (od końca)

IV. Polarna i Iglasta

6.01.2018 r.

sobota

14.30

I. Powstańców W. 148 do spotkania

II. Powstańców W. 2 do spotkania

III. Powstańców W. od 145 do 115, Laryszowska

IV. Komuny Paryskiej (od początku)

7.01.2018 r.

niedziela – 14.30

I. Sempołowskiej (od początku) i Łowna 1,1b,2 i 6

II. Sempołowskiej (od końca)

od g. 16.00 – III. Płóciennika i Paderewskiego

8.01.2018 r.

poniedziałek

15.00

I. Zagórska 149 i od 156

II. Zagórska od 137, Zwarta i Wiślana

III. Zagórska od 99 i Dymarska

9.01.2018 r.

wtorek

15.00

I. Zagórska od 7 do 59

II. Majakowskiego i 11 Listopada

III. Pustki, Zagórska od 2 do 74

11.01.2018 r.

czwartek

15.00

I. Sudecka, Pułaskiego i Jagiellońska

II. Kraszewskiego i Pułaskiego (od końca)

III. Kombatantów (od początku), Proletariacka

12.01.2018 r.

piątek

15.00

I. Karłowicza (od początku nr 4), Hagera, Dębowa

II. Pionierska (od początku)

III. Pionierska (od końca)

13.01.2018 r.

sobota

14.00

I. Grabowa nr 1

II. Grabowa pętla w prawo (od 20)

III. Grabowa od 33 i Kossaka

14.01.2018 r.

niedziela

14.30

I. Solskiego (od początku)

II. Solskiego (od końca nr parzyste)

III. Solskiego (od końca nr nieparzyste)

15.01.2018 r.

poniedziałek – 15.00

I. Górna, Prusa (od początku) i Ściegiennego

II. Husarska i Ściegiennego

16.01.2018 r.

wtorek – 15.00

I. Kościelna (od początku)

II. Kościelna (od końca)

17.01.2018 r.

środa – 15.00

I. Strawińskiego (od końca)

II. Rowickiego (od końca)

18.01.2018 r.

czwartek

15.00

I. Grzybowa nieparzyste (od początku)

II. Grzybowa nieparzyste (od końca)

III. Grzybowa parzyste (od końca)

20.01.2018 r.

sobota – 14.00

I. A. Zawiszy (od końca)

II. Kolęda dodatkowa

Ofiary kolędowe będzie można złożyć w niedzielę, 21.01.2018 r.,

podczas każdej Mszy św.

 

Drukuj