Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy

Ogłoszenia

 Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 W poniedziałek o 9.30 w kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze, będzie celebrowana Eucharystia w intencji pielgrzymów i naszej parafii. Wyjazd autokarów o 7.00. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w 4. autokarze. Natomiast wieczorem o 20.30 zapraszamy wszystkich na powitanie pieszych pielgrzymów i wspólny Apel Jasnogórski.

 W poniedziałek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spotkanie lektorów będzie w środę o 19.00.

Oblaci z Kokotka bardzo serdecznie zapraszają na świętowanie dziesięciolecia tworzenia Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku w przyszłą niedzielę 1 lipca. Świętowanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11.30 pod wielkim namiotem. Mszy będzie przewodniczył ks. bp Jan Kopiec. O godz. 16.00 zapraszamy na koncert Arki oego, a o 19.00 na koncert 2TM 2,3. Całe popołudnie będzie miało charakter biwakowo-festynowy, zatem można przyjechać z całą rodziną i w dobrej atmosferze spędzić rodzinnie piękny czas.

 Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Świątynię Opatrzności Bożej, zaś w przyszłą niedzielę na Stolicę Apostolską (Świętopietrze). Bóg zapłać za ofiary.

 Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu, we wtorek i w sobotę, od 8.30 prosimy parafian z ul. AK 8.

Zapraszamy na spotkanie:
– szkoły ikonopisarskiej „Mandylion” – w poniedziałek o godz. 19:00,
– orkiestry – w środę o godz. 19:00,
– ministrantów – w sobotę o godz. 8:30 (www.strzybnica.pl/ministranci/),
– Franciszkańskiego Zakonu Świeckich – w niedzielę, 1 lipca, o godz. 14.30.

Drukuj