Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy

Ogłoszenia

  • Zapraszamy dzisiaj o 16.00 na koncert chóru i. J. Rogera z Rud, zaś w tygodniu na nabożeństwa różańcowe o 17.30.
  • W poniedziałek obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcą i pracownikom naszych szkół, przedszkoli oraz mieszkającym na terenie parafii życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i ich patrona św. Jana Kantego. Zgodnie ze zwyczajem Msza św. w Waszej intencji będzie we wspomnienie św. Jana Kantego – w najbliższą niedzielę, o godz. 9.30.
  • 15 października obchodzony jest Światowy Dzień Dziecka Utraconego. Msza św. w intencji rodzin po stracie dzieci, będzie sprawowana we wtorek, 15 października, o godz. 18:00 w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. O 17:30 – różaniec. Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli straty dziecka w rodzinie bez względu na jego wiek i okoliczności śmierci.
    Będziemy się wspólnie modlić za pogrążonych w żałobie o pokój serca i ukojenie w bólu.” 
  • Pracowników Służby Zdrowia zapraszamy na Mszę św. w piątek o 18.00.
  • W niedzielę, 20 października, członkowie Caritasu, po każdej Mszy św., będą przyjmować ofiary na cele Caritas diecezji i parafii.
  • Dzisiaj młodzież przyjmuje ofiary dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, natomiast kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę na misje. Bóg zapłać za ofiary.
  • Parafia w Bobrownikach Śl. organizuje wyjazd autokarem we włoskie Dolomity- pasmo Civetta . Termin 15- 25 styczeń 2020 /drugi tydzień ferii zimowych/. Tygodniowy pobyt z wyżywieniem i przejazdem  wynosi 1650 zł. Jest także 10% zniżka na skipasy. Zapisy  w Parafii Bobrowniki Śl.
  • Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu o posprzątanie, w poniedziałek i w sobotę od 8.30, prosimy parafian z ul. AK 5, 6 i 7.

Zapraszamy na spotkanie:
– szkoły ikonopisarskiej „Mandylion” – w poniedziałek o godz. 19:00,
– chóru „Angelus” – w poniedziałek o godz. 19:00,
– Diakonii Modlitwy – w poniedziałek o 19.00,
– scholii łacińskiej – we wtorek o 18.45,  
– orkiestry – w środę o godz. 19:00,
– scholi młodzieżowej – w czwartek o 19.00,
– scholi dziecięcej – w piątek po Mszy szkolnej,
– młodzieży oazowej – w piątek o 19.00,
– ministrantów – w sobotę o godz. 8:30 (www.strzybnica.pl/ministranci/).

SPRZĄTANIE   KOŚCIOŁA

21 – 26.10.

AK 8

28.10. – 2.11.

AK 10

 

 

 

Drukuj