Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Boskiej Fatimskiej w Strzybnicy

Intencje mszalne

Msze św. transmitowane są w tygodniu o 18.00 i w niedziele o 11.00: strzybnica.telzam.com.pl.

Plan odwiedzin duszpasterskich zamieszczony jest pod intencjami

PONIEDZIAŁEK
5.12.2022 r.

7.00
Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)

18.00
Roraty:
 Za + Agnieszkę Szczygioł (7 r. śm.), męża Alfreda i pokrewieństwo

 Za ++ rodziców Franciszka, Martę i Anastazję Ditrich, Wilhelma i Elżbietę Radziej, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Ditrich, Radziej, Grabowski, Borgiel i d.w cz.c..
 Za + Bernarda Bok w 1 r. śmierci.
 Za + Stanisławę Bałchan (3 r. śm.), męża Stanisława, synów Leszka, Tadeusza, Edwarda, córkę Teresę, wnuka Rafała
 Za + Ireneusza Tylisz (od brata Andrzeja z żoną i chrześniaka z rodziną).Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

WTOREK
6.12.2022 r.

7.00
Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)

18.00
Roraty:
 Za ++ Antoniego Pichetę i ++ sąsiadów z klatki (od sąsiadów)

 Za + Dorotę Kratofil (w 30 dni po śmierci)
 Za + Piotra Śliwińskiego (od szwagierek Weroniki i Amalii)
 Za + Ireneusza Tylisza (od sąsiadów z klatki)

ŚRODA
wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
7.12.2022 r.

6.30
Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa

7.00
 Za ++ syna Wojciecha w r. urodzin, ojca i dziadków

 Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)
18.00
Roraty:
 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Teresy z okazji 80 r. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny

 Za ++ Marię i Bonawenturę Dudek, rodziców z obu stron i d.w cz.c.
 Za ++ Hildegardę i Gerarda Szczygiol, rodziców z obu stron i d.w cz.c.
 Za ++ Gabrielę (6 r. śm.) i Romana Skórka

CZWARTEK
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny
8.12.2022 r.

7.00
 Za ++ rodziców Hildegardę i Wilhelma, Annę i Alojzego, brata Henryka, męża Ryszarda, dziadków i d.w cz.c.

 Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)
11.30
W intencji Parafian

12.00-13.00
Godzina Łaski

18.00
 Do SPJ, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji parafialnych wspólnot Ruchu Światło-Życie: Domowego Kościoła, Diakonii Modlitwy i Oazy Młodzieżowej

 Do SPJ, za wstawiennictwem MB Fat., w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców
 Za ++ ojca Jana Poloczka, mamę Marię, męża Bernarda Nowaka i ++ z rodzin Poloczek, Żelosko i Nowak
 Za + Bronisława Łyczko w 1 r. śmierci
 Za ++ Zygmunta Lubasa, jego żonę Janinę, ks. Kazimierza Bobek, ++ bliskich i d.w cz.c.
 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Mai Ditrich z okazji 18 urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

PIĄTEK
9.12.2022 r.

7.00
 Za ++ matkę Agnieszkę w 2 r. śmierci i ojca Gerarda w 10 r. śmierci

 Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)
18.00
Roraty:
 Za ++ rodziców Edeltraudę i Adolfa Siwy

 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji z okazji urodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
 Za + Jana Leputa w 3 r. śm., jego rodziców, teściów, pokrewieństwo i d.w cz.c. .
 Za + Krystynę Bremer w 1 r. śmierci

SOBOTA
wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
10.12.2022 r.

800
Roraty:
 Za ++ Mieczysława Galas w 27 r. śmierci, żonę Krystynę, rodzeństwo, rodziców, ++ z rodzin Pluta, Kaczmarek, Pfarr, Dylus, Filip, Galas, Lis oraz Henryka i Barbarę Lis

 Za ++ męża Jerzego Kopyciok w r. urodzin, 4 szwagrów, rodziców, teściów, Halinę i Alfreda Gabryś.
 Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)
18.00
 Za +męża Franciszka w r. urodzin

 Za ++ rodziców, teściów, rodzeństwo, męża, szwagrów, szwagierki, ++ z rodziny i d.w cz.c
 Za ++ matkę Emilię Kocot w r. śmierci, jej męża Eryka, wnuka Karola, zięcia Jana i d.w cz.c.
 Za ++ Antoniego Kociok w 2 r. śmierci, rodziców Dorotę i Michała i za ++ z rodziny Meusiak
 Za ++ rodziców Marię i Alojzego Osieckich, 6 sióstr, 2 braci, 9 szwagrów, 3 bratowe, dziadków z obu str. i d.w cz.c.

III NIEDZIELA ADWENTU
11.12.2022 r.

6.00
Za + Eugeniusza Plaza (Msza św. gregoriańska)

8.00
Za + Jerzego Pordzik

9.30
Za + Otylię Majer, ++ z rodziny Winkler, Majer i d.w cz..c

11.00
 Za +Andrzeja Morawiec w 1 r. śmierci

 Za + Marię Dambiec w 30 dni po śmierci
12.30
 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Jakuba Koterby z okazji 10 r. urodzin

 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Krystyny Krawiec z okazji 80 r. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny
 Za ++ męża i ojca Romualda Krawiec, jego rodziców Marię i Jana, rodzeństwo, teściów Helenę i Alojzego, dziadków z obu stron, ++ z rodziny, kapłanów i d.w cz.c.
 Do SPJ za wstawiennictwem MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Jakuba Dubasa z okazji 1 r. urodzin, jego rodziców i chrzestnych
16.15
Nieszpory

17.00
Chrzty i roczki: Karol Jasiński (ch)

 

PLAN   ODWIEDZIN   DUSZPASTERSKICH 2022/2023

27.11.2022 r.
niedziela
14.30
I.   Strzybnicka 10 (od początku)
II.  Strzybnicka 8 (od początku)
III. Strzybnicka 8 (od końca)
IV.  Komuny Paryskiej (od początku)
3.12.2022 r.
sobota
15.00
I.    Strzybnicka 6 (od początku)
II.  Strzybnicka 6 (od końca)
III. Strzybnicka 1 i 4 (od początku)
IV. Strzybnicka 2 (od początku)
4.12.2022 r.
niedziela
14.30
I.   Osieckiej i Kuncewiczowej (od początku)
II.  Kościelna 65, 67, 69 (od początku)
III.   Kościelna (od początku)
IV.  Kościelna (od końca)
10.12.2022 r.
sobota
15.00
I.   Zagórska 89 (od końca)
II.  Zagórska 91 (od początku)
III. Zagórska 92,94,96,93 i 87
IV. Zagórska 97 i 95 (od końca)
11.12.2022 r.
niedziela
14.30
I.   Zagórska od 7 do 59
II.  Zagórska od 74, Majakowskiego i 11 Listopada
III. Pustki, Zagórska od 2 do 42
IV. Kombatantów (od końca) i Proletariacka
17.12.2022 r.
sobota
15.00
I.   Zagórska 149 i od 156
II.  Zagórska od 137, Zwarta i Wiślana
III. Zagórska od 99 i Dymarska
18.12.2022r.
niedziela
14.30

 

 

I.   Starowapienna (od początku)
II.  Starowapienna (od końca numery parzyste)
III. Starowapienna (od końca numery nieparzyste)
IV. Tuwima (od końca) do 55 i Andersena
27.12.2022 r.
wtorek
15.00
I.   Powstańców W. 148 do spotkania
II.  Powstańców W. 2 do spotkania
III. Powstańców W. od 147 do 115, Laryszowska
IV. Zagórska 86, Lotników (od początku),            Przemysłowa, Batalionów Chłopskich
28.12.2022 r.
środa
15.00
I.   Powstańców W. od nr 1
II.  Powstańców W. od nr 109, Piaseczna, Dzierżona
III. Liściasta i Polarna (od początku)
IV. Polarna (od końca), Gwiezdna, Jowiszowa i Iglasta
29.12.2022 r.
czwartek
15.00
I.   Sempołowskiej (od początku) i Łowna 1,1b,2 i 6
II.  Sempołowskiej (od końca)
III. Tuwima od nr 15 do 1 i Paderewskiego
IV. Czołgistów (od końca)
30.12.2022 r.
piątek
15.00
I.   Szymanowskiego (od końca)
II.  Szymanowskiego (od początku) i Łowna 9
III. Racławicka (od końca)
IV. Płóciennika i Sorychty (od początku)
2.01.2023 r.
poniedziałek
15.00
I.    Tołstoja (od początku numer nieparzyste)
II.   Tołstoja (od początku numery parzyste)
III. Tołstoja (od końca)
IV Piotra Guzy i Lubosza
3.01.2023 r.
wtorek
15.00
I.   Grzybowa nieparzyste (od początku)
II.  Grzybowa nieparzyste (od końca)
III. Grzybowa parzyste (od końca)
IV. A. Zawiszy (od końca)
4.01.2023 r.
środa
15.00
I.   Solskiego (od początku)
II.  Solskiego (od końca nr parzyste)
III. Solskiego (od końca nr nieparzyste)
IV. Rowickiego (od końca)
5.01.2023 r.
czwartek
15.00
I.   Grabowa nr 1
II.  Grabowa pętla w prawo (od 20)
III. Grabowa od 33 i Kossaka
IV. Karłowicza (od początku nr 4), Hagera, Dębowa
7.01.2023 r.
sobota
14.00
I.   Sudecka, Pułaskiego i Jagiellońska
II.  Kraszewskiego i Pułaskiego (od końca)
III. Pionierska (od początku)
IV. Pionierska (od końca)
8.01.2023 r.
niedziela
14.30
I. Górna, Ściegiennego (od początku) i Prusa
II. Husarska (od końca) i Prusa
III. Strawińskiego (od końca)
IV. AK 5 (od końca)
9.01.2023 r.
poniedziałek
15.00
I.   AK 4 (od końca)
II. AK 7 (od końca)
III.  AK 16 (od początku)
IV. AK 16 (od końca)
10.01.2023 r.
wtorek
15.00
I.   AK 2 (od końca)
II.  AK 3 (od końca)
III. AK 8 (od początku)
IV. AK 10 (od początku)
11.01.2023 r.
środa
15.00
I.   AK 14 (od początku)
II.  AK 14 (od końca)
III. AK 12 (od początku)
IV. Górna 14, AK 6 (od końca) i AK 22
14.01.2023 r.
sobota
15.00

Kolęda dodatkowa