Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica

Aktualności

3 WAŻNE ROZPISKI

Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Małżeństwa – sobota, 14.08, godz. 13:00
Pan Młody – Filip Hilgner 😉
Odpowiedzialny – Stanisław Szady
Ministrant Krzyża – Michał Lubas
Ministranci Światła – Wojtek Wawrzyńczok, Karol Porada
Nawikulariusz – Robert Lubosz
Turyferariusz – Marek Łysik
Ministrant Księgi – Wojtek Kandziora
Ministrant Mikrofonu – Bartosz Maradziński
Ministranci Ołtarza – Kacper Kaim, Kacper Basan
Asysta przy sakramencie – Roland Knop
Ministranci dodatkowi – Seweryn Daniel, Wojciech Szady, Wiktor Molitor, Marcin Piontek, Mateusz Porada, Franciszek Szady, Maksymilian Winkler + WSZYSCY CHĘTNI
DO ZAKRYSTII PRZYCHODZIMY NAJPÓŹNIEJ 12:30

Czuwanie Fatimskie – sobota, 14:08, godz. 19:00
Odpowiedzialny – Stanisław Szady
Ministrant Krzyża – Wojciech Siwy
Ministranci Światła – Mateusz Porada, Maksymilian Winkler
Nawikulariusz – Michał Lubas
Turyferariusz – Seweryn Daniel
Ministrant Księgi – Roland Knop
Ministrant Mikrofonu – Maciek Lubas
Pierwsze czytanie – Kacper Basan
Psalm – Wojciech Siwy
Drugie czytanie – Seweryn Daniel
Modlitwa Powszechna – Stanisław Szady
Ministranci Ołtarza – Wojciech Siwy, Seweryn Daniel
Ministranci przy figurce – Roland Knop, Seweryn Daniel
Ministranci dodatkowi – Mateusz Porada, Karol Porada, Wojciech Szufla, Wojtek Wawrzyńczok, Wojciech Szady + WSZYSCY CHĘTNI
DO ZAKRYSTII PRZYCHODZIMY NAJPÓŹNIEJ 18:30

Suma Fatimska – niedziela, 15:08, godz. 9:30
Odpowiedzialny – Stanisław Szady
Ministrant Krzyża – Marek Łysik
Ministranci Światła – Adam Winder, Franciszek Szady
Nawikulariusz – Piotr Sliwinski
Turyferariusz – Roland Knop
Ministrant Księgi – Marcin Piontek
Ministrant Mikrofonu – Maciej Jochemczyk
Pierwsze czytanie – Bartosz Maradziński
Psalm – Robert Lubosz
Drugie czytanie – Wojciech Siwy
Modlitwa Powszechna – Seweryn Daniel
Ministranci Ołtarza – Bartosz Maradziński, Robert Lubosz
Ministranci przy figurce – Bartosz Maradziński, Robert Lubosz
Ministranci dodatkowi – GRUPA 2, Wojciech Szady, Wojtek Wawrzyńczok, Maksymilian Winkler
DO ZAKRYSTII PRZYCHODZIMY NAJPÓŹNIEJ O 9:00

OGŁOSZENIA  i ZBIÓRKA

Jutro tj. 31.07.2021r. – NIE MA ZBIÓRKI.
  • Bardzo dziękujemy w głównej mierze ministrantom młodszym, ale również i ministrantom starszym będącym na miejscu, którzy zadbali o to aby ministrantów nie zabrakło przy ołtarzu.
  • W niedzielę porządek wg. tygodnia IV tj.
6:00 – IV
8:00 – V
9:30 – VI
11:00 – I
12:30 – II
17:00 + 16:15 – III
  • W tygodniu bardzo prosimy o mobilizację (zwłaszcza starszych), aby pojawić się w kościele przynajmniej raz na rano i raz na wieczór.
  • Za tydzień tj. 07.08.2021r. – zbiórka powinna się odbyć planowo o godz. 8:30 w domu św. Józefa.
Pozdrawiam serdecznie 😉
KNC 

Rozpiska Mszy niedzielnych:

Niedziela

6:00 Gr. 4

8:00 Gr. 5

9:30 Gr. 6

11:00 Gr. 1

12:30 Gr. 2

14:00 Chętni

15:00 (Bierzmowanie)- osoby wypisane

16:30 (nabożeństwo)Gr.3

17:00 Gr.3

Rozpiska tygodniowa:

Poniedziałek Gr.4

Wtorek Gr.5

Środa Gr. 6

Czwartek Gr.1

Piątek Gr. 2

Sobota Gr. 3

Rozpiski na Boże Ciało

MSZA ŚWIĘTA 
03.06.2021r. Godz. 08.00
Odpowiedzialni – Ryszard Gołkowski
Mininstrant Krzyża – Piotr Śliwiński
Ministranci Światła – Szymon Bielejec, Maksymilian Winkler
Nawikulariusz – Jakub Siwy
Turyferariusz – Erik Haida
Ministranci Ołtarza – Maciej Jochemczyk, Dawid Ziółko
I Czytanie – Maciej Przybylok
Psalm – Mateusz Bagiński
II Czytanie – Seweryn Daniel
Modlitwa Powszechna – Maciej Lubas
Ministrant Księgi – Michał Lubas
Ministrant Mikrofonu – Filip Hilgner
Ministranci: – Wojciech Szady, Adam Urban, Karol Siwy, Artur
Lubosz + grupa 2 i 3



Procesja

03.06.2021r.
Odpowiedzialny – Roland Knop, Ryszard Gołkowski
Mininstrant Krzyża – Piotr Śliwiński, Maciej Lubas
Ministranci Światła – Szymon Bielejec, Maksymilian Winkler,
Filip Cichaszek, Tomasz Parusel
Nawikulariusz – Jakub Siwy
Turyferariusz – Erik Haida
Tuby- Maciej Jochemczyk, Dawid Ziółko, Maciej Przybylok,
Michał Lubas
Ministrant z korporałem- Seweryn Daniel
Dzwoniący- Wojciech Szady, Adam Urban, Karol Siwy, Artur
Lubosz
Ministranci: posługujący na Mszy



MSZA ŚWIĘTA W TERENIE
03.06.2021r. Godz. 11.00
Odpowiedzialny – Stanisław Szady
Mininstrant Krzyża – Mateusz Pilśniak
Ministranci Światła – Wojtek Wawrzyńczok, Wiktor Supel
Nawikulariusz – Marek Łysik
Turyferariusz – Filip Hilgner
Ministranci Ołtarza – Krystian Łysik, Mateusz Pilśniak
I Czytanie – (Marcin Piontek)
Psalm – Stanisław Szady
II Czytanie – (Ryszard Gołkowski)
Modlitwa Powszechna – (Roland Knop)
Ministrant Księgi – Wojciech Kandziora
Ministrant Mikrofonu – Kamil Rode
Ministranci: +gr.4

Podsumowanie zbiórki – 08.05.2021

1. Co by to było, gdyby Was nie było? Dzięki za służbę ?
2. Bardzo prosimy, żeby zgłaszać wcześniej nieobecność na planowanych służbach. Zdarza się, że ktoś jest rozpisany, a nie przychodzi, nie informując o tym wcześniej. Pilnujcie prosimy swoich służb, aby wszystko było okej.
3. W sobotę czuwanie fatimskie – służą grupy: 1, 2 i 3.
4. Za tydzień pojawi się rozpiska sumy fatimskiej.
5. Od piątku do niedzieli będzie się odbywał w naszej parafii preFestiwal Życia.
6. Służby poranne to temat wymarły w naszej wspólnocie… Jak to się mogło stać? ☹
7. W czwartek 13 maja o 9:00 Msza w intencji chorych i starszych parafian. Czy ktoś z Was może przyjść posłużyć?
Rozpiska Mszy niedzielnych:
Niedziela (09.05.2021)
6:00 Gr. 3
8:00 Gr. 4
9:30 Gr. 5
11:00 Wypisani na rozpisce + Gr. 6
12:30 Wypisani na rozpisce + Gr. 1
14:00 Chętni
15:00 Seniorzy
16:00 Chętni
17:00 Gr. 2
Rozpiska tygodniowa:
Poniedziałek Gr. 3
Wtorek Gr. 4
Środa Gr. 5
Czwartek Gr. 6
Piątek Gr. 1
Sobota Gr. 2

Liturgia na dziś

Krótkie Ogłoszenia

Tydzień IV:
(01.08.-07.08.)
6.00. – gr. IV
8.00 – gr. V
9.30 – gr. VI
11.00 – gr. I
12.30 – gr. II
17:00 + 16:15 – gr. III
______________

W tygodniu prosimy przychodzić przynajmniej raz na służbę wieczorną oraz raz na poranną.

______________